Trasa autobusu 123 - Bus 123: Mistrzejowice => Mały Płaszów - KMK
Przystanki autobusowe
- 1 - Mistrzejowice 05
- 2 - Miśnieńska 04
- 3 - Łęczycka 01
- 4 - Cedyńska 01
- 5 - Wiślicka 02
- 6 - Os. Strusia 01
- 7 - Os. Na Lotnisku 01
- 8 - Dunikowskiego 05
- 9 - Rondo Hipokratesa 03
- 10 - Os. Jagiellońskie 01
- 11 - Arka 01
- 12 - Teatr Ludowy 06
- 13 - Os. Górali 01
- 14 - Os. Zielone 01
- 15 - Struga 05
- 16 - Orkana 01
- 17 - Os. Willowe 02
- 18 - Klasztorna 04
- 19 - Os. Wandy 02
- 20 - Os. Na Skarpie 05
- 21 - Szpital Żeromskiego 01
- 22 - Sieroszewskiego 01
- 23 - Klasztor Cystersów 02
- 24 - Stare Wiślisko 02
- 25 - Lasek Mogilski 02
- 26 - Lesisko 01
- 27 - Szparagowa 01
- 28 - Półłanki 01
- 29 - Jeżowa 01
- 30 - Albatrosów 01
- 31 - Surzyckiego 01
- 32 - Mały Płaszów P+R 01